Dodávatelia - Tekol

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Dodávatelia

MONROE

Belgická spoločnosť MONROE pôsobí na trhu už viac ako 50 rokov. Zárukou kvality tlmičov MONROE je ich celosvetovo vedúce postavenie v dodávkach do prvovýroby pre známe automobilky.  

NGK

Popredný výrobca zapaľovacích sviečok, krytov zapaľovacích sviečok, žeraviacich sviečok a Lambda sond. Vďaka použitým technológiám, japonskému systému riadenia výrobných a kvalitatívnych procesov v konečnom dôsledku kvalitou produktov, nemá firma NGK vo svete priamu konkurenciu.

LUCAS

Anglický výrobca pôsobí od roku 1872. Dodávateľ vysokokvalitných autodielov, Špecializuje sa aj na repasovanie alternátorov a štartérov. Všetky výrobky majú vysokú kvalitu, vynikajúcu povrchovú úpravu a certifikáty ISO 9001.2000

FAG

Kompletný sortiment podvozkových komponentov, ložiská kolies a  moduly, tesnenia a tesniace sady. K dispozícii je kompletný rad sady ložísk kolies pre osobné automobily a nákladné vozidlá, ako je nedávno vyvinuté sady na opravy ložísk kolesa.

LUK

Nemecká firma, pôsobiaca na trhu 30 rokov na poprednom mieste v technológií a konštrukcii automobilových spojok. Dôkazom kvality je aj množstvo patentov a dodávky do prvovýroby renomovaných značiek napr: AUDI, FORD, OPEL...

GOETZE

Synonymum pre piestne krúžky. Výnimočnost piestnych krúžkov Goetze spočíva v materiáli, ale najmä v jedinečných povrchových úpravách akými sú vrstvy CKS - chróm-keramická povrchová vrstva a GDS - chróm - diamantová vrstva s jedinečnými vlastnosťami, a takisto vynikajúcou odolnosťou proti opotrebeniu.

AMC

Španielska spoločnosť. Najširšia ponuka hláv valcov, cca 300 referencí neosadených hláv a 250 osadených na 30značek vozidiel. Výrobca dielov motora.

AIRTEX

Španielska firma, pôsobiaca od roku 1953  a zaoberá sa výrobou vodných a palivových čerpadiel. Sortiment pokrýva 95 percent typov značiek európskych áut. Výhodou je výborný pomer ceny a kvality. Certifikát  QS 9000 a QS 9002.

WALKER

Výrobca výfukových systémov a ďalších komponentov. Firma má 23 000 zamestnancov, viac než 100 pobočiek v 22 krajinách. Je držiteľom certifikátov ISO 9001 a Q9000. Výfuky sú vybavené špeciálnou antikoróznou ochranou a ďalšími technológiami pre zaistenie najvyššej kvality.

SNR

Spoločnost SNR už viac než 100 rokov vyrába ložiská najvyššej kvality. V súčasnosti je SNR zastúpená vo viac než 200 krajín sveta. Ložiská nábojov kolies SNR sú balené prevažne spoločne s opravnou sadou príslušenstva.

GLASER

Špecialista na tesnenie, teší sa výbornej povesti na celom svete. Španielska spoločnosťdodáva  náhradné diely na trhy po celom svete. Pri výrobe svojich produktov využíva tie najmodernejśie technológie.

ENEOS

Zaoberá sa importom a predajom zemného plynu a uhlia, dodávkou elektrickej energie, výrobou palivových článkov, solárnej energie a akumulátorov. Cieľom je na trh  predávať ekologicky šetrné výrobky. Je úplne prvou spoločnosťou na svete uvádzajúcou na trh palivá pre domácnosť s pomocou LPG.

MEYLE

Jeden z najväčších nemeckých výrocov s pôsobí v 120 krajinách,Vyrába časti podvozku, filtre, ložiská, tlmiče pruženia, uloženie tlmičov, vodné pumpy, brzdové komponenty, motorové časti, elektrické súčiastky.

A.B.S.

Profesionálny partner v obchode s autopríslušenstvom. Ich slogan hovorí: ABS, viac než len brzdy. Známy  špecialista na brzdový systém  od roku 1978. Okrem brzdových častí ponúka sady ložísk kolies, riadenia a diely zavesenia. Dodáva kvalitné výrobky vlastnej značky priamo distribútorom vo všetkých európskych krajinách.

HELLA

Hlavnou činnosťou Hella KGaA s materskou firmou v Lippstadte v Nemecku sú svetlomety a elektronika pre automobilový priemysel, takisto časti dodávané na trh náhradných dielov.

DAYCO

Obchodná značka svetového výrobcu MARK IV Automotive. Patrí medzi popredných dodávateľov remeňov. V súčasnosti má  38 výrobných závodov po celom svete. Zamestnáva takmer 3000 zamestnancov.  

VICTOR REINZ

Nemecká spoločnosť je jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov tesnení. V snahe posilniť svoje medzinárodné aktvity sa stala členom americkej spoločnosti DANA. V posledných 10 rokoch sa zamerala na vývoj a patentovanie nových technológií.

ATE

Nemecká spoloćnosť ATE je obchodnou značkou spoločnosti Continental Teves. Zaoberá sa výrobou brzdových systémov a dielov bŕzd, ktoré sú navrhované tak, aby vyhovovali technickým špecifikáciam vozidiel a spľňali najvyššie technické požiadavky stanovené svetovým automobilovým priemyslom.

SZAKAL METAL

Najväčší distribútor náhradných motorových súčiastok v Európe. Oficiálny vývozca. Skladové zásoby presahujú 5 mil EUR. Zastúpeníe v 16 krajinách. Ich dodávetelia bez výnimky vlastnía certifikát kvality ISO9001 alebo ISO9002

TOPRAN

Topran je značkou spoločnosti Hans Preis. Dodáva diely motora, prevodovky, úchytky, olejové čerpadlá, chladiče, ventilátory, snímače, zapaľovacie cievky, reťazové sady, guferá a pružíny.

DENSO

3. najväčší globálny výrobca autodielov zahájila svoje aktivity v oblasti vstrekovacích systémov v 60 rokoch zakúpením licencie spoločnosti Bosch. Od samého začiatku spoločnosť DENSO mohutne investuje do perspektívneho odvetvia diesel, výsledkom čoho sú najprogresívnejšie vstrekovacie systémy ako COMMON RAIL.

ASHIKA

Talianska spoločnosť ponúka pôsobí od roku 1989 a na európskom trhu má vedúce postavenie. Okrem výhodných cien ponúka široký sortiment a zriedkavé produkty. Rozvodové reťaze, remene, napínacie kladky, sady remenov, olejové čerpadlá , silentbloky motorov,  diely brzdových systémov, diely spojok - filtre.

GLYCO

Jeden z vysoko vážených značiek vyrábajúcich motorové ložíská. Už viac ako 100 rokov, ponúka bezkonkurenčný sortiment materiálov na trh s autopríslušenstvom. Každý rok sú ložiská inštalované na viac ako 10 miliónov automobilov, námorných a stacionárnych motorov, ako aj do poľnohospodárskej a stavebnej techniky.

FEBI

Nemecká spoločnosť pôsobiaca na trhu už takmer 160 rokov. Vysokú kvalitu výrobkov zabezpečujú certifikáty podľa noriem ISO 9000. Vyrába nápravové, motorové diely, elektrické komponenty, spojovacie a vzduchové súčasti.

VAN WEZEL

Belgická spoločnosť. Špecializuje sa na sortiment karosárskych dielov.

Q8 OILS

Významný hráč na trhu s mazivami.  Ponúka kompletný sortiment olejov pre všetky druhy aplikácií. Q8Oils priamo pôsobí na trhu v krajinách Beneluxu, Dánsku, Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku, vo Veľkej Británii as pomocou distribútorov v ďalších viac ako 75 krajinách celého sveta.

IZAWIT

Spoločnosť sídliaca vo Varšave. Špecializuje sa na výrobu a úpravu výfukových rúrok a tlmičov pre osobné automobily aj nákladné. Produkty určené predovšetkým na zlepšenie trvanlivosťa tlmenie hluku, priaznivé účinky aj na zvýšenie výkonu motora.

VALVOLINE

Divízia spoločnosti Ashland Inc, pôsobí vo viac ako 100 krajinách po celom svete. Je popredným výrobcom, distribútorom a predajcom značkových priemyselných výrobkov a služieb.

VALVOLINE

Divízia spoločnosti Ashland Inc, pôsobí vo viac ako 100 krajinách po celom svete. Je popredným výrobcom, distribútorom a predajcom značkových priemyselných výrobkov a služieb.

 
Anna Baranová - TEKOL, Slovenská Kajňa 134, 094 02, IČO: 34900101, IČ DPH: SK1020000542, Živnostensky register č 713-4768
 Sídlo firmy: predajňa Slánska 956, 093 01 Vranov n.T.
Anna Baranová - TEKOL, Slovenská Kajňa 134, 094 02, IČO: 34900101
IČ DPH: SK1020000542, prevádzka Námestie slobody Vranov
Sídlo firmy, predajňa Slánska 956 , 093 01 Vranov n.T.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky